KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13072208
nr 1307 2208
Oidentifierad konstnär. Fiskehamn. Signerad M. Lindström. Olja på duk, 50x69cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:58:27
Karl Lindström (1865-1936)